Winterwedstrijden achter de rug, zomercompetities beginnen binnenkort

terug naar overzicht

Vrijdag, 22 maart 2024

De winterwedstrijden zijn geweest, de zomercompetities gaan binnenkort beginnen. De dinsdagmiddagcompetitie bijt de spits af op 2 april met een wedstrijd bij Reidertil. De zaterdagmorgencompetitie begint in dezelfde week op 6 april met een wedstrijd in het Boele Tijdenskanaal bij Rhederbrug. De woensdagavondcompetitie begint een maand later op 8 mei met een wedstrijd in het Meedemerdiepje. De competitieschema's en overige losse wedstrijden zijn terug te vinden op de website onder de tab Wedstrijden>Agenda of worden op verzoek verstrekt.

Terugblik winterwedstrijden:

De 3 losse winterwedstrijden die HOG sinds vorig jaar organiseert, trekken voldoende deelname. Helaas waren de vangsten mager.
De eerste wedstrijd op 11 november in de jachthaven van Oude Pekela trok 10 deelnemers. Het regende veel en de vangsten waren mager, gemiddeld 444 gram. Met 800 gram werd Cees Klungel eerste. 

De tweede wedstrijd op 10 februari in het Oude Winschoterdiep bij Groningen trok 14 deelnemers. Het was lekker visweer en de aantallen goed. Wel veel kleine vis. Gemiddeld 1136 gram. Eerste werd Alex Wassing met 2200 gram. 

De derde en laatste wedstrijd op 9 maart in het Winschoterdiep bij Scheemda trok 13 deelnemers. Het was koud door een dwars op het kanaal staande oostenwind die het ondanks de zon onaangenaam maakte. De vangst was droevig: 7x een nul en de rest 1 of 2 vis. Alex werd weer eerste met 1 dikke blankvoorn van 520 gram. Gemiddeld slechts 95 gram. 

De uitslagen zijn terug te vinden onder de tab Wedstrijden>Uitslagen


Winschoterdiep bij Scheemda; ook Geert was een van de zeven met nul vissen. 

Aan de wintercompetitie van het district De Grensstreek doen altijd veel HOG-wedstrijdvissers mee. Deze deelname is de afgelopen jaren gegroeid. Helaas is dat van andere verenigingen uit het district eerder het tegenovergestelde het geval.

De vangsten waren erg wisselend. De grootste vangst was op 28 oktober in de haven van Winschoten met gemiddeld 5549 gram. De slechtste vangst was op 9 december bij Rhederbrug met 343 gram gemiddeld. Kampioen werd Cees Klungel net als vorig jaar. Alex Wassing, die deze winter goed op dreef is, werd na een spannende strijd met Cees tweede en de strijd om de derde plaats werd uiteindelijk beslist in het voordeel van Hennie Potze. 


Cees in haven van Winschoten met forse brasem.


  Ook in de haven vangt Swier Boneschansker een hele dikke baars. 


De vangst van Adolf Mein tijdens de laatste wedstrijd van de competitie in het Ruiten A-kanaal bij Vlagtwedde 


De eerste vier van de eindstand met Adolf, Alex, Cees en Hennie (vlnr)    En wie worden in 2024 de opvolgers van vorig jaar??


Zaterdagmorgencompetitie 2023: kampioen Pieter Rooda tevens wisselbeker meeste gewicht, Bert van der Laan (2) en Willem Mulder (3).


Woensdagavondcompetitie 2023: kampioen Adolf Mein, Cees Klungel (2) en Wouter Jansen (3)

en Dinsdagmiddagcompetitie kampioen Jan Delger, Bert van der Laan (2) en Tonnie Boven (3).  

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies