Wedstrijden jaaroverzicht 2023: DINSDAGMIDDAGCOMPETITIE

terug naar overzicht

Zondag, 31 december 2023

Ook een korte terugblik op de dinsdagmiddagcompetitie 2023

Met het stoppen van wedstrijdleider Stoffer Tolk, wordt de dinsdagmiddagcompetitie vanaf 2023 vanuit de sportcommissie georganiseerd. Met het verlies van Stoffer en ook Hendrik Sportel was het even de vraag of de competitie nog voldoende deelnemers zou trekken om er een mooie competitie van te maken. Gelukkig was dit het wel het geval. Naast een aantal nieuwe deelnemers als Tonnie Boven en Onno Drent, kwam ook de 88-jarige Hendrik Sportel op zijn besluit terug en plakte nog een wedstrijdseizoen aan vast. Totaal deden 160 deelnemers mee aan de competitie van 15 middagwedstrijden en een morgen met de prijsuitreiking. 

Over de gehele competitie werd 207.12 kg vis gevangen, 1290 gram gemiddeld. De top3 was: Reidertil 2x (2700 en 2420 gram) en Giebelsloot (2410 gram). En de tobbers waren: Meedemerdiep (360 gram), Nieuwolda (440 gram) en Winschoterdiep Scheemda (790 gram).  

Net als vorig jaar was Jan Delger weer de beste. Hij wist Bert van der Laan net achter zicht te houden met slechts 1 punt verschil. Tonnie werd in zijn eerste jaar knap derde.

NIEUWOLDA: REIDERTIL:


Derk

BLAUWE PASSAGE:REIDERTIL:
Emmo

GIEBELSLOOT:

Jan Delger


Tonnie

VEELERVEEN:SCHEVE KLAP:

GIEBELSLOOT:
Bert


Adolf


EmmoNIEUWOLDA:
Onno

WINSCHOTERDIEP-SCHEEMDA
Adolf

BUISKOOLDIEP:


Bert

OUDE RIJKSWEG:NIEUWOLDA-ACHTER DE CAMPING:

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies