Wedstrijden jaaroverzicht 2023: WOENSDAGAVONDCOMPETITIE

terug naar overzicht

Zondag, 31 december 2023

Een korte terugblik op de woensdagavondcompetitie 2023

Zoals al vele jaren het geval telde de woensdagavondcompetitie weer 8 wedstrijden. Totaal deden 93 deelnemers hier aan mee. Dat zijn er 7 meer dan vorig jaar maar nog wel minder dan de jaren daarvoor. Pas vanaf 2017 en eerder was het deelnemersveld ongeveer net zo groot als dit jaar. 

Totaal werd 122.1 kg vis gevangen wat neerkomt op 1310 gram gemiddeld. Ook dat was meer dan 2022 maar vergeleken met de afgelopen jaren was het behoorlijk gemiddeld. Wat wel opvalt is dat de vangsten over alle wedstijden zeer gelijkmatig waren met als beste Meedemerdiep met 1638 gram en als slechtste, net als bij de zaterdagmorgencompetitie, Duurkenakker met 1034 gram. 

Na 5 jaren Bert van der Laan of Cees Klungel als winnaar was het dit jaar Adolf Mein die kampioen werd. Cees werd nog wel, net als vorig jaar tweede maar Bert had een slechte competitie met een 10e-plaats. Ook nummer 3 was dezelfde als in 2022 namelijk Wouter Jansen, die nu elk jaar met de top meedoet.  

MEEDEMERDIEP:


GIEBELSLOOT:

DUURKENAKKER:


Adolf

BT-KANAAL NIEUWE STEIGERS:SCHEVE KLAP:


Adolf


Hans


AdolfOm u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies