Natte eerste winterwedstrijd HOG

terug naar overzicht

Zaterdag, 11 november 2023

Ook deze winterperiode worden weer 3 winterwedstrijden gepland. De datum en visstek wordt bekend gemaakt in de groepsapp van de wedstrijdvissers HOG.

De eerste wedstrijd werd gehouden in de jachthaven van Oude Pekela. Het was vooral heel erg nat maar ook wel kouder dan de afgelopen tijd. Wellicht reden voor de vis om een eetpauze in te lassen. Want het was werken om een vis te verleiden om het aas te pakken. De vangst was derhalve slecht en bestond voornamelijk uit bliek/blei, baars en pos. De top 3 ontvingen een waardebon en voor allen was een treffend presentje (puutje slik). 
Volgende keer beter. Hou de groeps-app in de gaten!
Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies