Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuwe voorzitter gekozen op de jaarvergadering

terug naar overzicht

Zaterdag, 3 februari 2018

Vrijdag 26 januari is in café De Twee Oldambten te Oostwold de jaarvergadering gehouden. Naast de diverse jaarverslagen en bespreking van de programma's van diverse competities is ook het bestuur gewijzigd. Voorzitter Arjan Oolders heeft de voorzittershamer overhandigd aan de nieuwe voorzitter Jan Aardema. Ook Alex Wassing is uit het bestuur gegaan maar blijft actief in de sportcommissie. Tevens werden de HOG hoodies geshowd waarin de wedstrijdvissers onze vereniging kunnen promoten. Ze zijn nog te bestellen tot begin april. Neem hiervoor contact op met Bert van der Laan of Adolf Mein Verder is een jubilaris bezocht, de heer Luit Topelen uit Scheemda die al 50 jaar lid is. Hij vist nog steeds met zijn kleinkinderen. Vroeger peurde hij graag, vooral buitendijks. Tenslotte werden de kampioenen van de zaterdagmorgencompetitie in het zonnetje gezet. Zie hierna enkele foto's van het geheel.

De heer Luit Topelen, 50 jaar lid

Afscheid van voorzitter Arjan Oolders

Afscheid van Alex Wassing uit het bestuurDe nieuwe voorzitter, Jan Aardema, neemt de voorzittershamer over van Arjan.


Bert van der Laan, kampioen van de zaterdagmorgencompetitie

Alex Wassing werd tweede

en Jan Aardema derde