Woensdagavondcompetitie in beslissende fase

terug naar overzicht

Zaterdag, 24 juni 2017

Met nog één wedstrijd te gaan is de spanning bij de woensdagavondcompetitie nog groot. Het lijkt erop dat Tonnie Boven, Edwin Drenth en Wouter Jansen gaan uitmaken wie zich dit jaar tot kampioen van de avondwedstrijden mag kronen. Op enige afstand volgen Arjan Oolders (2016, derde), Bert van der Laan (2016, tweede) en Adolf Mein (2016, kampioen). De top drie lijkt er dus dit jaar geheel anders uit te zien dan vorig jaar!

Het is dit jaar goed toeven aan de waterkant. Het is (zeer) droog en de temperatuur vaak aangenaam. Wel opvallend dat het water steeds helderder lijkt te worden. Waarschijnlijk is hierdoor de vis ook schichtig en zijn ze vaak moeilijk te vangen. Zeker vlak na de paai (half mei).
Tonnie vangt dit jaar vaak in de top drie en staat daardoor, zonder een wedstrijd te winnen, bovenaan. Edwin staat nog een sterke serie van 3 overwinningen tweede, samen met Wouter die de laatste 4 wedstrijden ook steeds bovenaan zit.   
Woensdag 5 juli weten we wie zijn zenuwen het beste onder controle heeft gehouden.
Kerkenlaan, op weg naar camping Nieuwolda, WA3

Hendrik Sportel met de werphengel, WA3 Nieuwolda

WA3 Niewolda, de vangst was slecht. Afleiding door kanovaarders

WA3 Nieuwolda, schamele vangst voor de meeste deelnemers

WA3 Nieuwolda, de winnende vangst van Edwin Drenth

WA4 Winschoterdiep Scheemda. Harm Jan Oolders voert nog maar eens bij.

WA5 Scheve Klap, Edwin weer op weg naar de overwinning

WA5 Scheve Klap, wegtrekkende regen. Het is net droog als we beginnen met vissen.

WA5 Scheve Klap, Kootje Kolk heeft een hevig tegenstribbelende vis aan de haak die hij voorzichtig landt

WA5 Scheve Klap, de gelande vis, het lijkt wel een kruising tussen brasem en voorn

WA5 Scheve Klap, Adolf Mein vangt een dikke paling. Telt helaas niet mee en wordt meteen teruggezet

WA5 Scheve Klap, Edwin Drenth pakt opnieuw de overwinning met 4 dikke brasems 7640 gram

WA6 Duurkenakker Tonnie zit heerlijk in de korte broek bij het water. Waarschijnlijk schrikken de vissen dermate dat hij deze avond bij de laatsten eindigt

 WA7 Buiskooldiep, het begon goed maar eindigde slecht.


WA7 Buiskooldiep, een gemiddelde vangst deze avond